Оренда складів та офісів

1

Оренда офісних приміщень

Детальніше
2

Оренда складських приміщень

Детальніше

Пропоновані нашою компанією складські послуги включають в себе зберігання, обробку і доставку товару. Основна мета складського комплексу - це надання Клієнтам якісного сервісу. Ця мета виконується за допомогою новітніх технологій складської обробки товарів, використання сучасного складського обладнання провідних світових виробників і високого професіоналізму персоналу.

Компанія «Ост-Вест Експрес» має дозвіл на зберігання вантажів всіх товарних груп: З міткою небезпеки (хімічні сполуки, засоби для обробки рослин та ін.). Фармацевтична продукція. Продовольчі товари. Наші співробітники супроводжують вантаж і виконують такі операції: Навантаження / розвантаження товарів Ведення обліку по системі FIFO. Сортування, стікерування, упаковку, ведення складського обліку. Комплектація партій і відправлення товару покупцеві.

При створенні нашого Бізнес-центру «Ост-Вест Експрес» ми орієнтувалися, в першу чергу, на інтереси компаній, орієнтованих на експорт і імпорт продукції. Це ті компанії, яким потрібне розміщення складу та офісу на одній території і які можуть використовувати повний комплекс логістичних послуг нашої компанії.

Для таких організацій і було реалізовано універсальне Бізнес-містечко «Ост-Вест Експрес». Офісний центр має площу близько 10 000 м², тут розміщені кафе, магазини, зал для нарад з усіма сучасними комунікаціями. На території є стоянка для легкових автомобілів з охороною.