Складські послуги

1

Послуги з обробки вантажів

Детальніше
2

Прийняття вантажів на безпечне зберігання

Детальніше
3

Розвантажувально – навантажувальні роботи

Детальніше

Компанія «Ост-Вест Експрес» забезпечує зберігання вантажів в складських приміщеннях відповідно до вимог безпеки, норм упаковки, а також особливостей вантажів, враховуючи необхідний температурний режим. Комплекс послуг зберігання включає: Розвантаження транспорту та прийом вантажів. Перерозподіл вантажів відповідно до характеру вмісту. Переміщення товарів всередині складу. Підготовку товару до відправлення. Упаковку товару, навантаження.

Концепція Бізнес-містечка "Ост-Вест Експрес" - створити максимально комфортні умови для малого і середнього бізнесу. Ми готові приймати вантажі на зберігання - від 1 палети. Ми впровадили "сімейну систему" взаємин з нашими клієнтами. Багато клієнтів користуються нашими послугами більше 10 років.

Ми маємо потужності для зберігання 10 тисяч палет одночасно. Складське приміщення оснащене товарними площинами і євростелажами, за допомогою яких ми розсортовуємо для зберігання вантажі різних габаритів, легко і швидко формуємо партії на відправку замовнику/покупцю. Ми приймаємо вантажі: фармацевтичної групи, продовольчої групи, небезпечних груп (АДР) і товари загального призначення.

Для зберігання розмитнених небезпечних вантажів категорії ADR для наших клієнтів пропонується окремий складський комплекс, що вміщає до 5 000 палет. Він розташований в Київській області, 23 км від м. Києва.