Митна та транспортна логістика

1

Вантажний митний термінал

Детальніше
2

Митне оформлення вантажів на імпорт та експорт

Детальніше
3

Склад тимчасового зберігання

Детальніше
4

Митний склад

Детальніше
5

Транспортна логістика

Детальніше

Організацією транспортної та митної складської логістики займається Департамент з митно-експедиційних послуг - декларанти, брокери, диспоненти, працівники МС та інші. Наші фахівці мають багаторічний досвід і знання в сфері надання послуг по митному оформленню, пройшли спеціальне навчання в нашій Компанії і за кордоном.

Співробітники Компанії оформляють вантажі по всій товарній номенклатурі, в будь-яких митних режимах, у всіх вантажних відділах Київської міської та Київської регіональної митниць, консультують по митному законодавству України, допомагають в підготовці документів. За бажанням клієнтів ми отримуємо дозволи різних державних органів України, що необхідні для митного оформлення. Маємо багаторічний досвід роботи з небезпечними вантажами та медичними препаратами.

У нас ви зможете пройти комплексне митне оформлення, що значно заощадить вам час. Ми маємо власний митний термінал з пропускною здатністю 100 вантажних автомобілів на день. Кожна машина, що підвозить товари на нашу адресу, проходить оформлення на місці, без необхідності їхати на інші митні пости.

Працівники компанії контролюють просування кожного вантажу і завжди інформовані про його місце розташування.