Розмитнення вантажів

Щоб вантаж потрапив у країну, він повинен пройти розмитнення. Та якщо не знати всіх тонкощів цього процесу, то шлях ввезення товарів стає тривалим та не завжди успішним. «Ост-Вест Експрес» пропонує послугу розмитнення вантажів: швидко, з дотриманням усіх необхідних процедур та правильним оформленням документів.

розмитнення вантажів

 • Розмитнення вантажів – це ряд заходів, які виконуються при ввезенні іноземного вантажу на митну територію країни.

У цю послугу входить:

 • Оформлення митної декларації. Декларація – це перелік усіх ввезених вантажів із зазначенням коду товару по системі ТН ЗЕД. Без правильного заповнення цього документу у ввезенні буде відмовлено.
 • Стягнення всіх необхідних податків та платежів. Таких як митний збір, сплата ПДВ, акцизний збір на деякі категорії товарів. А також інші платежі, передбачені законодавством України.

Процес розмитнення проходить у два етапи:

 • Попередній етап, на якому декларант повідомляє митницю про майбутнє ввезення вантажу, збирає увесь пакет документів для проходження процедури.
 • Основний процес розмитнення, що проходить безпосередньо на території митниці. Ділиться на п’ять етапів.

Етапи основного розмитнення, які проводить «Ост-Вест Експрес»:

 • Реєстрація вантажної митної декларації. Подача та реєстрація декларації може здійснюватися ще до прибуття вантажу. Це економить час при проходженні розмитнення. Декларація може бути замінена на Carnet ATA – документ, що дозволяє тимчасове ввезення товарів для участі у виставці, ярмарку чи презентації.
 • Контроль документів, куди входить декларація вартості, що показує, скільки фінансів було витрачено на придбання та транспортування товару; вантажна декларація з переліком вантажів, кодів, інформації про відправника та одержувача. Перевіряється правильність кодів та документи, що підтверджують походження товару. Через перевірку також пройдуть усі документи на вантаж – транспортні накладні, сертифікати на товар, паспорти якості, інструкції.
 • Фінансовий контроль. На цьому етапі визначається точність розрахунків усіх податків та зборів, а також перевіряються інші фінансові документи (платіжні доручення, контракти).
 • Оплата мит. Митницею стягуються усі необхідні податки, платежі, мита.
 • Митний огляд. Тут йде огляд самого вантажу – правильності упаковки, маркування, наявності пломб. Якщо буде виявлено пошкодження пломб, невідповідність у документах або якщо були попередні порушення митного законодавства, то призначається огляд. Це повна перевірка вантажу з його розпакуванням, зважуванням, перерахунком, доглядом транспортних засобів.

У процедури очищення кожного товару є свої особливості, які «Ост-Вест Експрес» враховує у процесі роботи. Можна виділити наступні групи вантажів:

 • Продукти харчування. Ми у найкоротший час проводимо очищення чутливих до терміну зберігання вантажів. Це вимагає особливих знань та ресурсів. Подібний вантаж має особливості у присвоєння коду товарів. У цьому випадку КТ ЗЕД пов’язаний не тільки з різновидом продукту, але також з його видом та ступенем переробки. Для розмитнення продуктової групи потрібні додаткові документи, що підтверджують безпеку товарів. На митному пункті нашої компанії відразу знаходиться підрозділ контролю СЕС, ветеринарного контролю та карантину рослин. Тому ми можемо забезпечити швидке та безперешкодне отримання всіх документів та очищення подібного виду вантажів.
 • Хімія. Забезпечуємо правильне розмитнення парфумерії, добрив, медикаментів, будівельної, клінінгової та промислової хімії.
 • Техніка. Проводимо через митницю побутову техніку будь-яких габаритів, оформлюємо усі необхідні документи.
 • Акцизні товари. Під цю категорію підпадають: паливо, машини, алкогольна, тютюнова, спиртовмісна продукція. Ми у курсі всіх нюансів акцизного податку та проведемо розмитнення товарів з адвалорною, специфічною або комбінованою ставкою акцизу.
 • Устаткування. Наш пункт займається розмитненням обладнання. Процедура очищення такого вантажу вимагає особливої ​​ретельності, тому що у товарі поєднуються різні механічні деталі, комп’ютерне управління, електроніка.
 • Цінності культурного значення. Проводимо очистку вантажу з урахуванням регламенту Міністерства культури та мистецтв та вимог Головного архівного управління.
 • Електроніка. Розмитнимо електронні засоби та комплектуючі звичайні та потребуючі дозволу від Генерального штабу ВС.
 • Текстиль та одяг. Важливою особливістю такого вантажу є вірний розрахунок мита, який відрізняється для різних видів текстилю. Ми чітко та швидко проведемо перевірку та візьмемо мита у правильному розмірі.
 • Тварини. Проведемо розмитнення відповідно до Закону України Про тваринний світ.

Для заощадження товарів у процесі розмитнення ми надаємо послугу складу тимчасового зберігання.

розмитнення збірних вантажів