Послуги митного брокера

Ведення зовнішньоекономічної діяльності неможливе без проходження митниці. Процедура вимагає знання законодавства, чіткого заповнення документації, своєчасної та повної сплати усіх зборів.

«Ост-Вест Експрес» – ліцензований митний брокер у Києві. Ми надаємо весь спектр митно-брокерських послуг у сфері вантажоперевезень та є посередниками між нашими клієнтами та митницею. «Ост-Вест Експрес» допомагає у процесі очищення вантажу та його декларування, надає консультаційні послуги. Ми подаємо заявки на отримання необхідних дозволів, ліцензій, виробляємо нотифікацію, надаємо на митницю та забираємо усі необхідні папери. Компанія виступає у ролі декларанта – особи, що переміщує товар через кордон від імені своїх клієнтів. Крім цього, у нас є власний митний термінал, який працює згідно всіх норм українського законодавства.

послуги митного брокера

 • Допомагаємо пройти акредитацію на митниці у Києві. Вона необхідна для ведення будь-якої торговельної зовнішньоекономічної діяльності. Акредитація впливає на швидкість відправлення та отримання вантажів. Як митний брокер ми сприяємо швидкій реєстрації та отриманню картки акредитації, використовуючи наданий клієнтом пакет документів.
 • Допомагаємо пройти очищення при експорті та імпорті. Складаємо декларацію з переліком товару що вивозиться та ввозиться у письмовій або електронній формі. Класифікуємо вантаж по системі Товарної Номенклатури Зовнішньо-Економічної Діяльності (ТН ЗЕД) для правильного оформлення документів. Виконуємо розрахунок сум зборів, мит та митних платежів, виходячи з оціночної вартості вантажу. Отримуємо усі необхідні документи про сплату зборів. Допомагаємо з нотифікацією для пересування через кордон товарів, для яких діє обмеження щодо ввезення та вивезення. Завдяки участі митного брокера прохід вантажів через кордон відбувається швидко та без затримок.
 • Беремо на себе проходження митного контролю. Подаємо документи, представляємо клієнта при опитуваннях, огляді товару. Пропонуємо проходження митниці через наш вантажний термінал.
 • Ми оформлюємо дозвільні документи на вантажі.
  • Декларацію відповідності, яка спрощує проходження митного контролю.
  • Карантинний сертифікат, що підтверджує відсутність шкідників та зараження у продуктів рослинного походження.
  • Документацію на транспортування радіоелектронного обладнання.
  • Гігієнічний сертифікат та висновок санепідемстанції. Сертифікат підтверджує відповідність товару ДСТУ, його безпеку та необхідний для ввезення вантажів.
  • Сертифікат походження товару, у якому вказана країна-виробник вантажу.
 • Допомагаємо отримати митну ліцензію на провезення товарів через кордон, зібрати пакет документів для оформлення ліцензії.
 • Контролюємо правильність заповнення документів. Допомагаємо уникнути затримки вантажів, відмови у прийомі декларації та отриманні картки акредитації через допущені неточності.
 • Надаємо консультації клієнтам, що стосуються зовнішньоекономічної діяльності, різних митних процедур та законодавства України у цьому питанні. Допомагаємо вийти зі складних ситуацій, що виникли на кордоні.
 • Допомагаємо у оформленні нестандартних вантажів та розмитненні автомобілів.

митний брокер Київ

Співпраця з нами істотно спрощує процес ввезення та вивезення продукції в Україну. Ми працюємо з широким переліком товарів, включаючи швидкопсувні або такі, що потребують особливого режиму зберігання. Завдяки нашому посередництву оформлення усіх документів відбувається у два рази швидше. Компанія внесена до Реєстру підприємств, яким дозволяється здійснення митної та брокерської діяльності, тому ми завжди у курсі всіх основних вимог законодавства та митних процедур.

Усі відносини з клієнтами здійснюються на підставі договору та чинного законодавства. Співпраця з «Ост-Вест Експрес» виключає затримки та прострочення, що істотно спростить ведення вашого бізнесу.